Bij de diensten van de wijken 1 en 2

Zondagmorgen 17 februari in de Grote Kerk is de afscheidsdienst van ds. J. Riemersma.
Hij heeft jaren als pastoraal werker in onze twee wijkgemeenten gewerkt. Het eerste deel van de dienst zal door hem worden geleid, het laatste door ds. G.J. Mink.
De tekst voor de verkondiging is Marcus 7: 33-34.
‘Ester gaat naar de koning’ is het onderwerp dat in de kindernevendienst ter sprake komt. Na afloop van de dienst is er gelegenheid ds. Riemersma en zijn vrouw de hand te drukken. Er zal koffie, thee en fris zijn.
De avonddienst is een jongerendienst. We komen samen in de Maranathakerk. ‘Proud to be Christian’ is het thema. Wat betekent de naam ‘christen’ eigenlijk? En wat betekent het om ‘christen’ te zijn? Het antwoord dat de Heidelberger Catechismus in zondag 11 geeft, klinkt in deze dienst mee. Ds. J.W. Sparreboom zal voorgaan in deze dienst.
Gezegende diensten gewenst!