Actie KerkBalans 2018

Volgende week gaat de Actie KerkBalans 2018 van start in onze gemeente. Een groot aantal vrijwillig(st)ers gaat op stap om aan gemeenteleden de envelop met toezeggingsformulier en de informatiefolder te overhandigen. Een aantal gemeenteleden zal de toezegging in digitale vorm doen. Hierbij nogmaals een oproep aan u, gemeente, de actie succesvol te maken, dat wil zeggen voldoende gelden bij elkaar te brengen om de voortgang van het werk in onze gemeente mogelijk te maken. Het College van Kerkrentmeesters heeft daar overigens alle vertrouwen in, gezien ook de resultaten in de afgelopen jaren. In de week van 21 januari wordt uw antwoord opgehaald. Vrijdag 26 januari is dan de gebruikelijke telavond. Aan alle medewerkers het verzoek op tijd, tussen 19.00 en 20.30 uur, de opgehaalde antwoordenveloppen in de Maranathakerk in te leveren. Via dit bericht zeggen wij u alvast hartelijk dank voor uw medewerking!