Bevestiging en intrede ds. Michiel Vastenhout

Eindelijk is het zover. We mogen uitkijken naar zondag 20 juni , de dag waarop Wijk 2 haar nieuwe herder en leraar mag verwelkomen. Tijdens de morgendienst vindt de bevestiging plaats door ds. G.J. Mink en in de middagdienst doet ds. Michiel Vastenhout zijn intrede. We heten hem en zijn gezin van harte welkom binnen onze gemeente en hopen en bidden dat zij hun plaats binnen onze gemeente mogen gaan innemen onder de zegende handen van onze Heer.
Het gezin Vastenhout verhuist op 26 juli definitief naar de pastorie aan de Rembrandtlaan. Tot die tijd zal Michiel heen en weer pendelen tussen Eethen en Sliedrecht.
De eerste dagen na zijn intrede zal Michiel nog afwezig zijn i.v.m. een (verzette) cursus in het kader van ‘permanente educatie’. Om die reden zal het volgende websitebericht nog van mijn hand zijn.

Goede dagen gewenst en een vriendelijke groet, Mieke van ’t Veer