Ds. W.J. Dekker heeft bedankt

Onze gemeente ontving het ons teleurstellende bericht dat ds. W.J. Dekker gemeend
heeft voor het beroep vanuit wijk 4 van de Hervormde Gemeente Sliedrecht te moeten bedanken. We wensen hem vrede op zijn beslissing toe en bidden hem toe dat hij vooralsnog zijn weg mag vervolgen in Amersfoort.
De beroepingscommissie en kerkenraad van wijk 4 wensen we wijsheid toe om op het spoor te komen van de herder en leraar die onze goede God voor Sliedrecht in gedachten Dit betekent uiteraard dat de beroepingscommissie en de kerkenraad zich moeten herpakken. Laten we de moed niet laten zakken en alles in gebed bij de Heer
van de Kerk en dus ook van onze gemeente brengen. Dit geldt uiteraard ook voor de aanstaande vacature in wijk 2, die ontstaat door het vertrek van ds. W.J. Sparreboom.