Wijk 1

 

Predikant

Ds. G.J. Mink, tel. 0184-636324
e-mail: ds.mink@hervormdsliedrecht.nl

Preses

P.F. (Paul) Passchier, tel. 0184-421081

 

Scriba

H.C.D.(Heleen) van der Vlist-de Bruin, tel. 0184-421379
scribawijk1@hervormdsliedrecht.nl

Ouderlingen

1. Dita Hak,  tel. 06-21126016
Het Groenevelt, Rivierdijk (oneven 1-579, even 2-340), Meerkoetstraat, ’t Orleans, Poelenstoep,  Putterstraat, Rietlanden, Rietzangerstraat, Vinkenstraat.
2. T. (Tabitha) Vonk-Breedveld, tel. 06-4870122
Aalscholverstraat, Leeuweriksingel, J.P. Thijssesingel, Fuutstraat, Fazantplein, Ganzenstraat, Vogelenzang, Kievitlaan, Zwaluwstraat, Zwanensingel en de confessionele leden uit Baanhoek en Tolsteeg.
3. P.H. (Piet) Wielaard, tel. 0183-501269
Karekietstraat, Merelstraat, Reigerlaan , Lijsterweg (jonger dan 75 jaar) en de confessionele leden  in Alewijnsweer, Ambachtsweer en Dorlandsweer.
 
4. H. (Henri) de Jong, tel. 06-82841113
Aveling, Batelier, Thorbeckelaan (oneven v.a. 121 en even  v.a. 150), Roerdompstraat, IJsbaan, IJsvogel, Rijswaard, Hopper, Burg. Van Hofwegensingel, Beugelaar, Zaaistoep en voorkeurleden uit Wijngaarden.
5. M.C. (Carina) de Rijke, tel. 06-17887610
Sperwerstraat, Hoepel, Leiakker, Overlaat, Padakker, Stobbe, Tuinfluiterstraat (<75 jaar) en de voorkeurleden uit Bleskensgraaf.

6. M. (Moniek) van Oord-Klop, tel. 06-17887610
De Horst, Valkhof, Mezenstraat, Eksterstraat, Gruttostraat, Nachtegaallaan, Stormrand en de confessionele leden uit Prinsenweer.
7. P.A. (Paul) Bot, tel. 0184-410834
Boog, Buitenaf, Kraal, Krabbelaar, ’t Stort, Grienduil.
8. A.J. (Ad) den Besten, tel. 0184-418248
Lepelaar, Hakgriend, Rembrandtlaan (even) v.a. nr. 310 tot einde, Havikstraat.
 
9. A.M. (Mark) van de Wetering, tel. 06-20054022
Confessionele leden in wijk: Baaneweer, Benedenveer, Beversweer, Blijenburghsweer, Gildersweer, Groenenweer, Koningsweer, Kweldamweg, Landskroonweer, Leenweer, Locksweer, Molshoefweer, Parallelweg, Reinenweer,  Schoutsweer, Smalweer en voorkeurleden uit andere woonplaatsen dan Bleskensgraaf, Wijngaarden, Papendrecht, Hardinxveld-Giessendam, en Nieuw-Lekkerland
10. A.(Sjanie) Hilgeman, tel. 0184-414857
Confessionele leden in wijk 4, in de straten: Berkenhof, Dwarsstraat, Elzenhof, Emmastraat, Geulstraat, Havenstraat, Pr. Hendrikstraat, Julianastraat, Kerkbuurt,  Kleindiepstraat, De Klopstraat, Kroonstraat, A.W. de Landgraafstraat, Middenstraat, Molendijk, Noorderstraat, Populierenhof, Prickwaert, Rijshoutstraat, Weresteijn, Westerstraat, L. v.d. Wielstraat, Wilgenhof, Wilhelminastraat, Zuiderstraat.

Ouderenpastoraat

W. A.(Willy) Schouwenburg -van Andel,  tel. 0184-420114

Evangelisatiewerk

 

Jeugdouderlingen

A.G. (Annemiek) Faro-de Waard
tel. 06-20195266
M. (Mariët) Tanghe-Reurink, tel. 06-47402631

Ouderlingen-kerkrentmeester

G. (Gerard) van Houwelingen, tel. 06-51857087
G.J. (Gertjan) Rietveld, tel. 06-53674520
B. (Bart) Willemsen, tel. 06-19468345

Diakenen

W.A. (Wim) van Tuijl, tel. 0184-414625
sectie 4, 5 en 6
W.F. (Frits) van der Kooij, tel. 06-17368133
Secties 7,8
H. (Hendrik) den Boef, tel. 06-22152718
Secties  9, 10
E.C. (Elize) Vlot-de Waard, tel. 0184-411180
sectie 1, 2 en 3

Pastoraal medewerker

In de wijken 1 en 2 werkt in deeltijdfunctie
pastor H. (Harm) Jansen, tel. 06-49594893