Kerkdiensten

Zondag 25 augustus 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. P.J. Visser - Amsterdam Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
09:30 Ds. J.W. Sparreboom Martin Zonnenberg Wijk 1 Maranathakerk
18:00 Ds. M. Dubbelman - Giessenburg Jan Dekker Wijk 2 Grote Kerk
18:00 Ds. M.C. Batenburg - Gouda Paul Vermeulen Wijk 3 Maranathakerk

Zondag 1 september 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. W.J. Dekker - Amersfoort Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
09:30 Ds. J.W. Sparreboom Jaco van de Graaf Wijk 1 Grote Kerk
10:45 Ds. W.J. Dekker - Amersfoort Martin Zonnenberg Wijk 4 Maranathakerk
16:45 Ds. G. Lustig - Zeist René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. J.W. Sparreboom Paul Vermeulen Wijk 2 Maranathakerk
18:30 Ds. G. Lustig - Zeist Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk

Vrijdag 6 september 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
15:00 Ds. L.W. den Boer
Huwelijksbevestiging
Bruidspaar: Pieter Johannes van Berchum en Mariska Jacoba Cornelia de Groot
Jaco van de Graaf Wijk 4 Grote Kerk

Zondag 8 september 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. L.W. den Boer
voorbereiding H. Avondmaal
René van den Bos Wijk 4 Grote Kerk
09:30 Ds. G.J. Mink
start winterwerk en koffiedrinken
Jan Dekker Wijk 2 Maranathakerk
10:45 Ds. L.W. den Boer
voorbereiding H. Avondmaal
Paul Vermeulen Wijk 3 Grote Kerk
14:30 Aangepaste kerkdienst
m.m.v. His Voice uit Papendrecht
Wijk Alle Maranathakerk
16:45 Ds. P. Vermaat - Veenendaal René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. G.J. Mink
voorbereiding H. Avondmaal
Jaco van de Graaf Wijk 1 Grote Kerk
18:30 Ds. E.K. Foppen - Den Haag Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk

Zondag 15 september 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
08:45 Ds. L.W. den Boer
Heilig Avondmaal
Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
09:30 Ds. G.J. Mink
Heilig Avondmaal
Martin Zonnenberg Wijk 1 Grote Kerk
11:00 Ds. W. Arkeraats - Hardinxveld-Giessendam
Heilig Avondmaal
Jaco van de Graaf Wijk 4 Maranathakerk
14:30 Aangepaste kerkdienst
m.m.v. Jeugdkoor Op Weg uit Hardinxveld
Wijk Alle Maranathakerk
16:30 Ds. L.W. den Boer
Heilig Avondmaal
Jaco van de Graaf Wijk 3 Maranathakerk
18:00 Ds. G.J. Mink
Heilig Avondmaal
Paul Vermeulen Wijk 2 Grote Kerk
18:30 Ds. J.A. de Koeijer - Ermelo
Dankzegging H. Avondmaal
René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk

Vrijdag 20 september 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
13:00 Ds. J.W. Sparreboom
Huwelijksbevestiging
Bruidspaar: Benjamin van der Kuijl en Leanne den Herder
Wijk 2 Grote Kerk

Zondag 22 september 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. L.W. den Boer
Opening winterwerk
Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
09:30 Ds. J.W. Sparreboom Jaco van de Graaf Wijk 2 Maranathakerk
10:45 Ds. L.W. den Boer
Opening winterwerk
Martin Zonnenberg Wijk 3 Grote Kerk
16:45 Ds. J.A.W. Verhoeven - Krimpen a/d IJssel René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. G.J. Mink Jan Dekker Wijk 1 Grote Kerk
18:30 Ds. J.A.W. Verhoeven - Krimpen a/d IJssel Jaap van den Born Wijk 3 Maranathakerk

Zondag 29 september 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. L.W. den Boer Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
09:30 Ds. J.W. Sparreboom
Heilige Doop
Martin Zonnenberg Wijk 2 Grote Kerk
10:45 Ds. L.W. den Boer
Heilige Doop
Jaco van de Graaf Wijk 4 Maranathakerk
16:45 Ds. J. van Oostende - Putten Jaco van de Graaf Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. L.J. van Lingen - Beusichem
Jeugddienst
- Wijk 1 Maranathakerk
18:30 Ds. J. van Oostende - Putten Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk

Zondag 6 oktober 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. H.J. van der Veen Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
09:30 Ds. A.N. Rietveld - Barendrecht Jaco van de Graaf Wijk 1 Maranathakerk
10:45 Ds. H.J. van der Veen Martin Zonnenberg Wijk 3 Grote Kerk
16:45 Ds. L.W. den Boer René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. J.W. Sparreboom Paul Vermeulen Wijk 2 Grote Kerk
18:30 Ds. L.W. den Boer Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk

Zondag 13 oktober 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Prop. J.A. de Kruijf - Oud-Alblas Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
09:30 Ds. P. Vroegindeweij - Lexmond Martin Zonnenberg Wijk 1 Grote Kerk
10:45 Prop. J.A. de Kruijf - Oud-Alblas Paul Vermeulen Wijk 4 Maranathakerk
16:45 Ds. A.J. Kunz - Katwijk René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. L.J. van Lingen - Beusichem Jaco van de Graaf Wijk 2 Maranathakerk
18:30 Ds. A.J. Kunz - Katwijk Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk

Zondag 20 oktober 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Prop. A.H. van Mourik - Sprang-Capelle Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
09:30 Ds. H.J. Franzen - Leidschendam Martin Zonnenberg Wijk 2 Maranathakerk
10:45 Prop. A.H. van Mourik - Sprang-Capelle René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
16:45 Dr. W.H.Th. Moehn - Hilversum René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. P. de Graaf - Zierikzee Paul Vermeulen Wijk 1 Grote Kerk
18:30 Dr. W.H.Th. Moehn - Hilversum René van den Bos Wijk 3 Maranathakerk

Zondag 27 oktober 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. J.C. de Groot - Dordrecht Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
09:30 Ds. J.W. Sparreboom Jaco van de Graaf Wijk 2 Grote Kerk
10:45 Ds. L.W. den Boer
Afsluiting Evangelisatieweek
Jaco van de Graaf Wijk 4 Maranathakerk
16:45 Ds. P.J. den Admirant - Apeldoorn René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. G.J. Mink Jan Dekker Wijk 1 Maranathakerk
18:30 Ds. H. Roseboom - Kesteren Paul Vermeulen Wijk 4 Grote Kerk

Woensdag 30 oktober 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
19:45 Ds. P.D. Teeuw (Moordrecht) en Ds. W.A. Capellen (Noordeloos)
Hervormingsavond
Jan Dekker Wijk Alle Grote Kerk

Zondag 3 november 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. B.J.P. de Bruin - Middelburg Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
09:30 Ds. G.J. Mink
Koffiedrinken
Martin Zonnenberg Wijk 1 Maranathakerk
10:45 Ds. B.J.P. de Bruin - Middelburg Jaco van de Graaf Wijk 3 Grote Kerk
16:45 Ds. L.W. den Boer René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. J.W. Sparreboom Jan Dekker Wijk 2 Grote Kerk
18:30 Ds. L.W. den Boer Paul Vermeulen Wijk 3 Maranathakerk

Woensdag 6 november 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
14:30 Ds. J.W. Sparreboom
Dankdag
Kinderdankdagdienst
Jaco van de Graaf Wijk 2 Grote Kerk
14:30 Ds. L.W. den Boer
Dankdag
René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
19:30 Ds. P. Veerman - Katwijk aan Zee
Dankdag
René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
19:30 Ds. G.J. Mink
Dankdag
Jan Dekker Wijk 1 Maranathakerk

Zondag 10 november 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. A.D.J. Wessels - Woudenberg Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
09:30 Ds. G.J. Mink Jaco van de Graaf Wijk 1 Grote Kerk
10:45 Ds. A.D.J. Wessels - Woudenberg Martin Zonnenberg Wijk 4 Maranathakerk
14:30 Ds. G.J. Mink
Aangepaste kerkdienst
m.m.v. Zanggroep Pro Deo uit Hoogblokland
Wijk Alle Maranathakerk
16:45 Ds. E. van der Poel - Schoonrewoerd René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. M. van Pelt - Ridderkerk Paul Vermeulen Wijk 2 Maranathakerk
18:30 Ds. E. van der Poel - Schoonrewoerd Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk

Zondag 17 november 2019

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Ds. L.W. den Boer Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
09:30 Ds. J.W. Sparreboom
Heilige Doop
Martin Zonnenberg Wijk 2 Maranathakerk
10:45 Ds. L.W. den Boer René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
16:45 Prop. G.R. Mauritz - Cillaarshoek René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. J.B. Alblas - Katwijk aan Zee Jan Dekker Wijk 1 Grote Kerk
18:30 Prop. G.R. Mauritz - Cillaarshoek
Zingen na de dienst
Jaco van de Graaf Wijk 3 Maranathakerk