Kerkdiensten

Maandag 1 juni 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:00 Prop. G.R. Mauritz - Cillaarshoek
2e Pinksterdag
Jan Dekker Wijk 3 Grote Kerk

Vrijdag 5 juni 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
14:00 Ds. L.W. den Boer
Huwelijksbevestiging
Huwelijk Adrianus Johannes Cornelis van der Steenhoven en Annigje Wilhelmina Prins
Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk

Zondag 7 juni 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. G.J. Mink Martin Zonnenberg Wijk 1 Maranathakerk
10:45 Ds. S.J. Verheij - Barneveld Paul Vermeulen Wijk 4 Grote Kerk
16:45 Prop. J.A. de Kruijf - Oud-Alblas René van den Bos Wijk 3 Maranathakerk
18:00 Ds. J. de Goei - Amersfoort Jaap van den Born Wijk 2 Grote Kerk

Zondag 14 juni 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. G.J. Mink Martin Zonnenberg Wijk 1 Grote Kerk
10:45 Ds. L.W. den Boer René van den Bos Wijk 3 Maranathakerk
16:30 Ds. J. van Oostende - Putten
Heilig Avondmaal
Paul Vermeulen Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. G.J. Mink Jaco van de Graaf Wijk 2 Grote Kerk
18:30 Ds. L.W. den Boer
Dankzegging H. Avondmaal
Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk

Zondag 21 juni 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. T. Meijer - Puttershoek Jaco van de Graaf Wijk 1 Maranathakerk
10:45 Ds. A. de Lange - Nieuw-Lekkerland Martin Zonnenberg Wijk 4 Grote Kerk
16:45 Ds. L.W. den Boer Paul Vermeulen Wijk 3 Maranathakerk
18:00 Ds. J. Riemersma - Sliedrecht Jan Dekker Wijk 2 Grote Kerk

Zaterdag 27 juni 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
13:30 Ds. L.W. den Boer
Huwelijksbevestiging
Huwelijksbevestiging Jan Arie Mijnster en Marline Elizabeth van Noorloos
......... Wijk 4 Hervormde kerk Molenaarsgraaf

Zondag 28 juni 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. G.J. Mink
kinder- en zeilkampdienst
Martin Zonnenberg Wijk 1 Grote Kerk
10:45 Ds. L.W. den Boer
Heilige Doop
René van den Bos Wijk 3 Maranathakerk
16:45 Ds. J. Westland - Putten Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
18:00 Ds. L. den Breejen - Delft Paul Vermeulen Wijk 2 Maranathakerk

Zondag 5 juli 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. G.J. Mink Jaap van den Born Wijk 2 Maranathakerk
10:45 Ds. L.W. den Boer Jan Dekker Wijk 4 Grote Kerk
16:45 Ds. H.J. van der Veen - Sliedrecht Paul Vermeulen Wijk 3 Maranathakerk
18:00 Ds. M. van Pelt - Ridderkerk Jaco van de Graaf Wijk 1 Grote Kerk

Zondag 12 juli 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. G.J. Mink Jaco van de Graaf Wijk 1 Grote Kerk
10:45 Prop. W. Braaksma - Bodegraven Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
16:45 Ds. L.W. den Boer René van den Bos Wijk 4 Grote Kerk
18:00 Ds. L. Kruger
Jeugddienst
Wijk 2 Maranathakerk

Zondag 19 juli 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. L.W. den Boer Jaap van den Born Wijk 3 Grote Kerk
09:30 Ds. J. van Walsum - Alblasserdam Paul Vermeulen Wijk 2 Maranathakerk
18:00 Ds. L. Plug - Barneveld René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. G.J. Mink Jan Dekker Wijk 1 Grote Kerk

Zondag 26 juli 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Drs. P. Riemens - Arnemuiden Jaap van den Born Wijk 2 Grote Kerk
09:30 Ds. L.W. den Boer René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. G.C. Klok - Putten René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. J. Riemersma - Sliedrecht Paul Vermeulen Wijk 1 Maranathakerk

Zondag 2 augustus 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Prop. A. van Dalen - Oud-Alblas René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
09:30 Ds. G.J. Mink Jaap van den Born Wijk 1 Maranathakerk
18:00 Ds. G.J. Mink Jaap van den Born Wijk 2 Grote Kerk
18:00 Ds. J.M. van Wijk - Sliedrecht René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk

Zondag 9 augustus 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. J.P. Kraaijeveld - Zwijndrecht Jaco van de Graaf Wijk 1 Grote Kerk
09:30 ......... René van den Bos Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. P.J. Visser - Amsterdam Jan Dekker Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. J.A.L. Duijster - Papendrecht Jaap van den Born Wijk 2 Maranathakerk

Zondag 16 augustus 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 ............. René van den Bos Wijk 3 Grote Kerk
09:30 Ds. T. Meijer - Puttershoek Jan Dekker Wijk 2 Maranathakerk
18:00 Ds. A. Tromp - Krimpen a/d IJssel Jaco van de Graaf Wijk 1 Grote Kerk
18:00 Dr. M. Klaassen - Arnemuiden Paul Vermeulen Wijk 4 Maranathakerk

Zondag 23 augustus 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. P. de Graaf - Kruiningen Jaco van de Graaf Wijk 2 Grote Kerk
09:30 Ds. N.F.L. de Leeuw - Oude-Pekela/Assen Jaap van den Born Wijk 4 Maranathakerk
18:00 Ds. W.C. Meeuse - Sliedrecht Jan Dekker Wijk 3 Grote Kerk
18:00 Ds. J.F. Tanghé - Sellingen Paul Vermeulen Wijk 1 Maranathakerk

Donderdag 27 augustus 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
16:00 Ds. J.W. Sparreboom
Huwelijksbevestiging
Huwelijk van Paul Daniël Urbach en Patricia Therese Vlot
...... Wijk 2 Herv. Gem. Oosterwijk

Zondag 30 augustus 2020

Tijd Voorganger Organist Wijk Kerkgebouw
09:30 Ds. E. van Rooijen - Noordeloos Martin Zonnenberg Wijk 1 Maranathakerk
10:45 Ds. J.A.J. de Pater - Noordwijk René van den Bos Wijk 4 Grote Kerk
16:45 Ds. J.W. Verboom - Groot-Ammers Jan Dekker Wijk 3 Maranathakerk
18:00 Ds. G. van der Linden - Waalwijk Paul Vermeulen Wijk 2 Grote Kerk