Huiskamerbijeenkomst voor ouders die zich zorgen maken over alcohol en drugsgebruik 

Huiskamerbijeenkomst voor ouders die zich zorgen maken over alcohol en drugsgebruik 

De afgelopen periode merken we een groeiende zorg rondom het alcohol en drugsgebruik, dat gaat ook de jongeren binnen onze gemeente, al jaren!, niet voorbij. Een onderwerp als dit brengt vaak veel gevoelens met zich mee, er gaan vaak thema’s van eenzaamheid, onmacht, verstoorde (gezins-)relaties en grote (toekomst) zorgen mee gepaard. Binnen onze gemeente proberen we oog te hebben voor alle soorten zorgen die er zijn, willen we gelegenheid bieden deze zorgen met elkaar te delen en er, waar mogelijk, met elkaar zorg voor te dragen.

Tijdens deze ontmoeting willen we met elkaar ervaringen en zorgen delen. Daarnaast met elkaar stilstaan bij de betekenis van de zorgen voor de jongeren en jullie families. Maar ook elkaar bemoedigen en samen (gemeente-)zijn.

We weten dat er veel zorgen zijn rondom dit thema en nodigen u dan ook van harte uit voor deze avond. Na opgave zullen we u informeren over de locatie, uiteraard gaan we vertrouwelijk om met u aanmelding en aanwezigheid.

Opgeven of reageren kan bij:

  • Ds. P.D. Teeuw: pd.teeuw@hervormdsliedrecht.nl, 0184 701734
  • Zeger Brinkman: zeger.brinkman@hervormdsliedrecht.nl, 0612374389

Van harte welkom op D.V. zondag 19 februari vanaf 19:45.

Hartelijke groet, 

Zeger Brinkman, jeugdouderling